Національний виробник та постачальник матеріалів
для будівництва дороги
Україна

Видсів вапняку фракція: 0-20 мм, 0-40 мм

Для співпраці

Залиште свої контактні дані і наші менеджери зв'яжуться з вами

Вапнякова продукція Відсів вапняку фракція: 0-20 мм, 0-40 мм

Наша компанія «Блискавка-12» є надійним поставником продукції для дорожнього будівництва. Саме у нас ви зможете купити відсів вапняку фракції 0-20 мм, 0-40 мм за вигідними цінами. Ми працюємо з великими та малими підприємствами, тому маємо великий досвід роботи. У нас працюють досвідчені спеціалісти, які готові допомогти кожному з вибором оптимальної схеми роботи. Ми допоможемо підібрати відсів вапняку залежно від цілей і задач, які планується реалізувати.

Особливості продукції

Відсів вапняку – це продукт, що виробляється через дроблення природних гірських порід чи штучного каміння залежно від особливостей та сфер використання. Матеріал вирізняється високими експлуатаційними якостями, надійністю та довговічністю у порівнянні з багатьма аналогами.

Залежно від розміру та діаметру дрібних частин вирізняють різні фракції виробу. Вони знайшли своє застосування при дорожньому будівництві. Окремі гранули можуть вирізнятись по кольору та характеристиками, що визначається залежно від кількості домішок у складі.

Серед основних характеристик продукції варто звернути увагу на такі:

  • Високі в’яжучі властивості. Така характеристика активно використовується в дорожньому будівництві. За допомогою відсіву вапняку забезпечується гарна зв’язність між всіма компонентами у складі суміші – це дозволяє знизити можливі витрати на інші будівельні матеріали, пришвидшити строки будівництва.
  • Можливість розчинятись у воді. Ця якість використовується для швидкого приготування суміші.
  • Висока міцність матеріалу. Це робить покриття більш стійким до дії негативних зовнішніх факторів та сильного навантаження.
  • Домішки не перевищують 2% від загальної маси. У результаті використовується екологічно чистий природний продукт з мінімальною кількістю додаткових елементів.
  • Відсів активно використовується під час будівництва доріг через високі експлуатаційні властивості.

Відсів вапняку вирізняється серед аналогів натуральним складом та практичною відсутністю домішок. Унікальна структура гарантує міцність та довговічність дорожнього полотна. Також матеріал може використовуватись у зимній період для посипки доріг з метою підвищення зчеплення.

Переваги наших послуг

Наша компанія працює на ринку вже понад 12 років. Ми реалізуємо виключно якісну продукцію для будівництва сучасного дорожнього полотна. У нас працюють досвідчені спеціалісти – вони допоможуть з вибором оптимальної продукції для реалізації ваших потреб та задач. Ви можете ознайомитись з асортиментом в каталозі. Для отримання консультації та розробки індивідуальної схеми співробітництва на вигідних умовах звертайтесь за контактним номером. Також ви можете залишити свої контактні дані – ми зателефонуємо вам для уточнення деталей.