Національний виробник та постачальник матеріалів
для будівництва дороги
Україна

Відсів щебню фракції 0-5 мм

Для співпраці

Залиште свої контактні дані і наші менеджери зв'яжуться з вами

Постачальник матеріалів для будівництва дороги Відсів щебню фракції 0-5 мм

Наша компанія «Блискавка-12» займається виробництвом та постачанням відсіву щебню фракції 0-5 мм за вигідними цінами. Великий досвід роботи, використання тільки якісної сировини та сучасних технологічних процесів дозволяє досягти високої результативності у процесі виробництва, у чому ви можете переконатись самостійно. Ми працюємо з великими та малими підприємствами, постачаємо тільки високоякісний продукт, що відповідає стандартним нормам.

Особливості використання

Щебінь фракції 0-5 мм відрізняється великою сферою використання. Продукт виробляється методом дроблення та просіювання гірської породи. З цього отримується відсів. Цей матеріал отримав розповсюдження для виконання різноманітних робіт під час будівництва та ремонту доріг. Така популярність пов’язана з відносно низькими цінами на товар та оптимальними показниками надійності. Продукт відповідає стандартам ГОСТ, вирізняється екологічною безпекою та високими експлуатаційними якостями.

Через невеликий розмір фракцій матеріал отримав широку сферу використання. Серед основних характеристик відсіву виділяють такі:

  • Велика стійкість до високих температур, вологи та ультрафіолету. Також матеріал стійкий до низьких температур та сильного морозу.
  • Стійкість до зносу та негативного механічного впливу. Це робить матеріал ідеальним для укладання доріг, що постійно перебувають під великим навантаженням.
  • Щільність покриття. Відсів має невеликі фракції, які щільно розташовуються поруч, формуючи надійну поверхню.
  • Водонепроникність, що надає можливість використовувати відсів на різноманітних типах грантів з мінімальними витратами.

Відсів активно використовується при укладанні дорожнього покриття. Він повністю замінює звичайний пісок, який вирізняється меншою щільністю у порівнянні з щебнем. Матеріал вирізняється високими експлуатаційними якостями, може використовуватись для ремонту доріг, що значно розширює сферу використання. Щебінь ідеально підходить для укладання доріг при умовах високої вологості. Це дозволяє уникнути можливої деформації покриття з часом, знизити навантаження та підвищити показники стійкості.

Переваги нашої компанії

Наша компанія працює на ринку вже 12 років. Великий досвід роботи та професіоналізм працівників дозволяє використовувати сучасні рішення для покращення умов виробництва. У результаті ми можемо пропонувати нашим клієнтам тільки якісну продукцію, що відповідає всім стандартам. Саме у нас ви можете замовити відсів щебню фракції 0-5 мм за вигідними цінами. Для консультації та отримання відповідей на питання звертайтесь за контактним номером. Також ви можете залишити заявку на сайті – ми вам зателефонуємо.