Національний виробник та постачальник матеріалів
для будівництва дороги
Україна

Вапно порошкоподібне фасоване 1, 2, 3 готунків

Для співпраці

Залиште свої контактні дані і наші менеджери зв'яжуться з вами

Вапнякова продукція Вапно порошкоподібне фасоване 1, 2, 3 ґатунків

Наша компанія «Блискавка-12» займається виробництвом та реалізацією порошкоподібного фасованого вапна 1, 2, 3 ґатунків. Наша продукція вирізняється високими якісними показниками, тому ви можете бути впевнені у надійному та довговічному результаті. Тільки у нас ви зможете оформити вигідне замовлення за розумною ціною. У нас працюють досвідчені робітники, які допоможуть вам з вибором оптимального рішення залежно від ваших потреб та задач.

Основні характеристики вапна

Вапно порошкоподібне активно використовується у сучасному будівництві. Цей матеріал ззовні нагадує порошок білого кольору з невеликими фракціями. Для виробництва сировини не використовуються штучні домішки чи хімічні каталізатори. При виготовленні будівельного матеріалу важно дотримуватись оптимального температурного режиму, щоб отримати повністю натуральний матеріал, який відповідає всім стандартам.

Серед основних стандартних характеристик вапна виділяють наступні:

  • У процесі виробництва вапна використовуються спеціальні карбонатні породи та невелика кількість мінеральних домішок. Об’єм домішок не повинен перевищувати кількість, установлено в чинних стандартах для певного сорту вапна.
  • Негашене вапно продається у трьох ґатунках. У ньому не повинно бути домішок, які не входять до стандартних норм.
  • Часто у складі використовують магній. Його кількість у складі не повинна перевищувати 5 відсотків. Також до складу може входити невелика кількість глини, кремнію, заліза.

Властивості вапна визначаються процесом виготовлення та особливостями використання конкретного виду матеріалу. У результаті термічної обробки вапно набуває необхідної структури. Колір та відтінок залежать від наявності та кількості сторонніх домішок. При контакті з водою утворюється вуглекислий газ, а суміш переходить до рідкого стану залежно від кількості води. Залежно від технологічного процесу та використовуваних матеріалів можна отримати суміш з необхідними властивостями та характеристиками.

Основна перевага порошкоподібного вапна – високі в’яжучі властивості, що використовується для пригодовування різноманітних сумішей. Через використання меншої кількості води утворюються більш стійкі та надійні поєднання.

Чому варто замовити послугу у нас?

Наша компанія має досвід понад 12 років. За цей період ми реалізували велику кількість проектів. Ми співпрацюємо як з великими компаніями, так і з невеликими підприємствами, підбираючи ефективні рішення для кожного. У нас ви можете купити вапно порошкоподібне фасоване 1, 2, 3 ґатунків за вигідними цінами. Звертайтесь за контактним номером на сайті для співробітництва – ми допоможемо підібрати для вас максимально вигідні умови, що задовольняють потребам вашого виробництва.