Національний виробник та постачальник матеріалів
для будівництва дороги
Україна

Вапно порошкоподібне 1, 2, 3 готунків

Для співпраці

Залиште свої контактні дані і наші менеджери зв'яжуться з вами

Вапнякова продукція Вапно порошкоподібне 1, 2, 3 ґатунків

Наша компанія «Блискавка-12» є надійним виробником та поставником продукції для дорожнього будівництва. На нашому сайті ви знайдете якісне вапно порошкоподібне 1, 2, 3 ґатунків за вигідними цінами. Уся представлена продукція відповідає стандартним нормам. Наші співробітники мають великий досвід виконання робіт будь-якої складності, тому готові допомогти вам та проконсультувати по всім питанням. Ми співпрацюємо як з великими компаніями, так і з невеликими виробництвами.

Характеристики та особливості матеріалу

Вапно порошкоподібне ззовні нагадує порошок білого кольору, який активно використовується при будівництві. Використовувати порошок можна тільки після процедури гасіння. За часом гасіння виділяють такі види вапна порошкоподібного:

  • Швидка. Процес займає не більше десяти хвилин навіть для великих об’ємів сировини.
  • Середня. Процес гасіння суміші займає не більше двадцяти хвилин.
  • Повільна. Процедура гасіння займає більше півгодини.

Залежно від особливостей використання виділяють вапно повітряного та гідравлічного твердіння. Перший тип використовується для природного затвердіння будівельних сумішей. Головною умовою для затвердіння є наявність повітряного простору. Гідравлічне твердіння є більш міцним та надійним. Використовується для робіт, що проводяться під водою. Процес проходить під сильною гідравлічною дію для досягнення необхідної щільності суміші.

Порошкоподібна суміш отримала найбільшу популярність у будівництві. Вона транспортується закритим способом у спеціальних мішках для того, щоб уникнути потрапляння негативних речовин в оточуюче середовище. У сухий склад можуть додаватись певні компоненти, щоб досягти необхідних експлуатаційних якостей.

Гасіння вапна може проходити в заводських умовах чи на будівельному майданчику залежно від конкретних потреб та особливостей. Для цього використовуються спеціальні гідратори.

Централізоване гасіння вапна користується більшою популярністю. Це дозволяє отримати більш якісну сировину для використання у будівництві. При цьому продукт зберігається значно довше, а з часом експлуатаційні властивості покращуються.

В заводських умовах значно простіше відстежувати процес приготування вапнякової суміші на кожному з етапів. Уся продукція виготовляється відповідно до стандартних норм, що гарантує високі експлуатаційні якості.

У чому переваги наших послуг?

Наша компанія займається постачанням матеріалів для дорожнього виробництва. На нашому сайті ви можете замовити вапно порошкоподібне 1, 2, 3 ґатунків за вигідними цінами. Ми надаємо сертифікати якості продукції, гарантуємо відповідність вимогам. Для кожного клієнта ми підбираємо індивідуальні умови співробітництва. Для консультації звертайтесь за контактним номером або залишайте свої дані – ми зателефонуємо для уточнення подробиць.