Національний виробник та постачальник матеріалів
для будівництва дороги
Україна

Вапняк подріблений фракції: 0-1 мм, 0-3 мм

Для співпраці

Залиште свої контактні дані і наші менеджери зв'яжуться з вами

Вапнякова продукція Вапняк подріблений фракції: 0-1 мм, 0-3 мм

Наша компанія «Блискавка-12» є одним з найбільших постачальників матеріалів для дорожнього будівництва в Україні. Тільки у нас ви знайдете широкий асортимент необхідної продукції за вигідними цінами. Ми реалізуємо вапняк подріблений фракції 0-1 мм, 0-3 мм. Ви можете обрати для себе вигідний варіант продукції у нашому каталозі. Ми співпрацюємо з великими підприємствами, а також з невеликими компаніями, тому гарантуємо всім клієнтам тільки якісну продукцію, що відповідає стандартам.

Характеристики подрібленого вапняка

Вапняк подріблений вирізняється універсальними якостями. Він може використовуватись в різноманітних сферах. Серед особливостей даного матеріалу – високі в’яжучі властивості, що використовується для приготування різноманітних сумішей. У результаті отримується оптимальний склад, який вирізняється довгим експлуатаційним періодом та оптимальними властивостями. Подріблений вапняк виготовляється методом дроблення породи до невеликих фракцій, зручних для подальшої обробки.

Серед основних стандартних характеристик вапна виділяють наступні:

  • Для виготовлення вапняка використовуються речовини, встановлені стандартом. До складу входять карбонатні породи, мінеральні домішки, активні речовини у встановленому нормами співвідношенні.
  • Мінеральні домішки додаються до суміші виключно в обраних пропорціях для досягнення необхідних в’яжучих властивостей речовини.
  • Вологість суміші не повинна перевищувати 5%. Саме тому необхідно чітко слідувати встановленим правилам виробництва.
  • Ґатунок вапняка встановлюється залежно від відсоткового співвідношення домішок у складі.

Максимальний розмір подріблених фракцій не повинен перевищувати двадцяти міліметрів. Вапняк виробляється виключно на перевірених підприємствах відповідно до стандартів. На кожному етапі проводиться контроль, щоб досягти необхідної якості продукції. Вапняк приймається та зберігається окремими партіями в спеціально підготовлених приміщеннях. Заводський контроль здійснюється згідно з технологічним регламентом. Ми гарантуємо високу якість власної продукції, у чому ви можете переконатись самостійно.

Переваги наших послуг

Наша компанія працює на ринку понад 12 років. За цей час ми реалізували безліч проектів. Серед наших клієнтів – великі підприємства України. Ми враховуємо індивідуальні побажання та особливості кожного клієнта, тому допомагаємо підібрати оптимальний продукт, що відповідає всім потребам. Ми гарантуємо вигідні ціни для кожного клієнта. Для консультації та оформлення замовлення ви можете залишити свої контактні дані – ми зателефонуємо вам. Також ви можете звернутись за телефоном, що бачите на сайті.