Національний виробник та постачальник матеріалів
для будівництва дороги
Україна

Вапно комове 1, 2, 3 сорту

Для співпраці

Залиште свої контактні дані і наші менеджери зв'яжуться з вами

Вапнякова продукція Вапно комове 1, 2, 3 сорту

Наша компанія «Блискавка-12» займається реалізацією матеріалів для дорожнього будівництва вже протягом 12 років. За цей час ми розробили максимально ефективні рішення для співробітництва з великими та малими компаніями. Ми співпрацюємо з відомими підприємствами по всій Україні. Налагоджені робочі процеси, використання сучасних технологічних рішень та якісної сировини – основні конкурентні переваги, якими вам варто скористатись уже зараз.

Особливості використання матеріалу

У нашому каталозі ви знайдете вапно комове 1,2, 3 сорту за вигідними цінами. Вапно – це універсальний матеріал, який вирізняється високими експлуатаційними якостями, надійністю та міцністю. Вапно комове представляє суміш грудок, що відрізняються між собою розмірами та параметрами. У складі знаходиться кальцій та магній, а також силікати, алюмінати. Можуть додаватись різноманітні домішки у процесі обробки сировини для досягнення високих експлуатаційних властивостей. Серед особливостей матеріалу – невелика кількість відходів при виробництві. Для приготування суміші не потрібно використовувати багато води.

Серед основних характеристик та особливостей матеріалу варто виділити такі:

  • високі показники міцності та надійності – матеріал забезпечує гарні властивості у суміші з іншими речовинами для будівництва доріг;
  • не вбирає багато вологи, тому не потрібно використовувати велику кількість води для пригодовування суміші;
  • відсутність токсичних відходів під час виробництва;
  • з цим матеріалом можна працювати навіть узимку з мінімальними зусиллями;
  • універсальність та широкі функціональні можливості.

Вапно комове може використовуватись при масштабному будівництві. Серед основних переваг продукції – відносно невисока вартість у порівнянні з іншими матеріалами. При цьому вапно стійке до перепадів температур, не розтріскується, має антимікробні властивості.

Працюючи з вапном, необхідно дотримуватись усіх норм безпеки. Потрібно використовувати захисні окуляри та одяг. При контакті можна отримати опіки. Також варто дотримуватись правил зберігання та експлуатації матеріалу, щоб він не втратив свої властивостей.

Вапно комове має три сорти класифікації, від яких залежать робочі характеристики сировини. Найбільш якісним вважається перший сорт продукції, саме тому її обирають для виконання широкого спектру робіт.

Переваги нашої компанії

Наша компанія пропонує купити вапно комове за вигідними цінами. У нас ви знайдете тільки сертифіковану та якісну продукцію, що відповідає усім стандартам. Ми дотримуємось усіх правил безпеки, зберігання та транспортування, у чому ви можете переконатись самостійно. Для консультації та оформлення замовлення звертайтесь за телефоном на сайті або залишайте контактний номер – ми зателефонуємо вам для уточнення деталей співробітництва.