Національний виробник та постачальник матеріалів
для будівництва дороги
Україна

Вапняковий камінь фракції: 0-5 мм, 5-20 мм, 20-40 мм, 40-80 мм, 80-120 мм

Для співпраці

Залиште свої контактні дані і наші менеджери зв'яжуться з вами
  • Камінь фракції 0-5 мм
  • Камінь фракції 5-20 мм
  • Камінь фракції 20-40 мм
  • Камінь фракції 40-80 мм
  • Камінь фракції 80-120 мм

Вапнякова продукція Вапняковий камінь фракції: 0-5 мм, 5-20 мм, 20-40 мм, 40-80 мм, 80-120 мм

Вапняковий камінь фракції 0-5 мм, 5-20 мм, 20-40 мм, 40-80 мм, 80-120 мм – це один з основних типів продукції, яку ви можете знайти на нашому сайті. Наша компанія «Блискавка-12» є надійним виробником та поставником продукції для дорожнього будівництва. У нас ви знайдете тільки якісну сировину, що відповідає всім встановленим стандартам та нормам. Наша продукція вирізняється високими показниками міцності та надійності. Саме тому ми гарантуємо вам довговічний результат.

Характеристики матеріалу

Вапняковий камінь – це дроблена гірська порода, яка формується природним шляхом у ході формування продуктів органічного походження. За хімічним складом вапняковий камінь нагадує карбонат кальцію. Він може мати різний колір – сіруватий чи жовтий залежно від домішок та умов формування. Матеріал має такий вигляд, який надають йому домішки у складі. Високі якісні характеристики, стійкість та надійність – основні переваги даної продукції.

Залежно від складу та кількості мінералу у складі виділяють різні варіанти продукції. Якщо у складі більше 75% доломіту, то це вапняковий камінь. Серед основних характеристик варто звернути увагу на такі:

  • Висока стійкість до температурних перепадів. Даний матеріал є стійким до сильних морозів та перепадів температур. Він може використовуватись під прямими сонячними променями. З часом насиченість кольору не втрачається.
  • Доступні ціни. Вартість вапнякового каміння набагато нижча у порівнянні з аналогами, що дозволяє суттєво зекономити в процесі укладання доріг.
  • Екологічна безпека. Вапняковий камінь вирізняється екологічністю. У ньому відсутня радіоактивність, що підходить для використання в різноманітних сферах діяльності.
  • Оптимальні експлуатаційні якості. Матеріал добра утрамбовується, саме тому підходить для створення надійного та щільного полотна.

Для матеріалу характерна висока міцність. Вапняковий камінь не втрачає цілісності своєї структури під дією негативних зовнішніх факторів. Варто відмітити наявність невеликої кількості пустот, що підвищує надійність насипу. Усі матеріали вирізняються розміром фракції, тому мають різну щільність та властивості. Кожен з представлених видів знайшов використання на практиці.

Наші переваги

У нашій компанії ви знайдете тільки якісну продукцію, що відповідає сучасним стандартам якості. Ми працюємо протягом 12 років, тому маємо великий досвід співробітництва з різними компаніями. Для кожного клієнта ми підбираємо індивідуальні умови співробітництва, які задовольняють всі потребам. Ми піклуємося про безпеку, тому працюємо на результат. Саме у нас ви знайдете кращі матеріали для дорожнього будівництва за доступними цінами. Для консультації та оформлення замовлення звертайтесь за контактним номером на сайті.