Національний виробник та постачальник матеріалів
для будівництва дороги
Україна

Вапно Гашене

Для співпраці

Залиште свої контактні дані і наші менеджери зв'яжуться з вами

Вапнякова продукція Вапно Гашене

Наша компанія «Блискавка-12» займається виготовленням та реалізацією продукції для дорожнього будівництва. У нас на сайті ви можете замовити вапно гашене за вигідними цінами. Уся наша продукція відповідає стандартним нормам, тому ви можете бути впевнені у високих показниках якості та надійності. Ми готові співпрацювати з великими та малими компаніями відповідно до індивідуальних побажань та вимог.

Особливості та характеристики гашеного вапна

Вапно гашене – це популярний матеріал, який активно використовується у сучасному будівництві та ремонті. Щоб матеріал виконував всі поставлені задачі, необхідно обирати тільки перевірену та якісну продукцію. Суміш повинна готуватись відповідно до всіх правил – тільки тоді робота буде дійсно продуктивною.

Гашене вапно утворюється у результаті хімічної реакції з водою та оксиду кальцію. У результаті утворюється велика кількість енергії, яка необхідна для формування сировини з необхідними характеристиками. Гашене вапно виглядає як порошок білого кольору. Іноді він може мати інші відтінки залежно від наявності додаткових компонентів у складі. Матеріал вирізняється такими характеристиками:

  • захист поверхні від дії вологи;
  • підвищення якості бетонних та цементних сумішей;
  • можливість використання для різних типів робіт;
  • дезінфекція поверхні.

Гашене вапно буває різних видів – склад та характеристики залежать від сфери використання та інших особливостей. Також вапно розподіляється на окремі категорії в залежності від часу гасіння речовини.

Також склад відрізняється розміром фракцій. Наприклад, виділяють комове вапно з достатньо великими розміром гранул. Дроблене вапно виділяється фракціями середнього розміру. Порошкоподібне вапно є найбільш подрібненим. Продається в невеликих упаковках.

Одна з основних характеристик гашеного вапна – особливість твердіння складу. Гідравлічне твердіння дозволяє отримати речовини з високими показниками міцності. Таке вапно додають в розчини, що утворюються з великою кількістю води. У результаті отримується речовина, що нагадує по структурі тісто. Повітряне твердіння дозволяє створити більш однорідні та менш в’язкі суміші, які також використовуються для виконання різних задач.

У чому переваги наших послуг?

У нашій компанії ви можете придбати гашене вапно вищого ґатунку. Ми працюємо більше 12 років на ринку, маємо безліч успішних проектів з великими компаніями України. Ми гарантуємо плідну співпрацю на всіх етапах. Саме у нас ви знайдете вигідні умови, оптимальні ціни та якісну продукцію за свої гроші. Для оформлення замовлення вам достатньо залишити контактні дані – ми зателефонуємо вам для уточнення всіх деталей. Також ви можете звернутись за контактним номером для консультації.