Національний виробник та постачальник матеріалів
для будівництва дороги
Україна

Продаж дорожніх знаків, знаків дорожнього руху

Для співпраці

Залиште свої контактні дані і наші менеджери зв'яжуться з вами

Постачальник матеріалів для будівництва дороги Продаж дорожніх знаків, знаків дорожнього руху

Наша компанія «Блискавка-12» займається виробництвом та реалізацією високоякісної продукції для будівництва доріг. При пропонуємо своїм клієнтам придбати знаки дорожнього руху при облаштуванні доріг за вигідними цінами. Уся представлена продукція відповідає стандартам якості, а сертифікати підтверджуються відповідність цим нормам. У нас ви знайдете дорожні знаки різних видів та груп, що дозволяє реалізувати потреби кожного нашого клієнта.

Особливості дорожніх знаків

Наша компанія постачає усі види дорожніх знаків, які необхідні для облаштування доріг. Кожна група дорожніх знаків вирізняється своїми формами та кольорами. Крім того, кожен знак має свій індикатор, що дозволяє підібрати оптимальне рішення під різні потреби.

Серед основних властивостей дорожніх знаків варто звернути особливу увагу на наступні:

  • Міцна та довговічна конструкція. Для виробництва дорожніх знаків використовується тільки високоякісна сировина. Основний матеріал – металічні листи товщиною від 0,8 міліметрів залежно від особливостей використання. Для захисту від корозії метал покривається невеликим шаром цинку. Для підсилення конструкції встановлюється додаткове ребро жорсткості з бортами по всьому периметру. Це знижує ймовірність поламки виробу під час сильного вітру чи механічних пошкоджень.
  • Комплектація тільки надійними елементами кріплення. До комплекту входять надійні хомути зі сталі та цинковим покриттям. Це підвищує вартість продукції, але гарантує довгий період використання та відповідність стандартним нормам. Хомути, як правило, встановлюються з передньої частини конструкції.
  • Високоякісне зображення. Зображення на знак наноситься за допомогою сучасного технологічного обладнання та використанням оптимальних рішень. Додатково поверхню дорожнього знаку можна ламінувати, щоб надати більш естетичного зовнішнього вигляду. У процесі виробництва використовуються тільки якісні фарби.

На кожен дорожній знак наноситься відповідне маркування, де вказується дата виробництва та використовувані матеріали. Це дає можливість впевнитись у високих якісних показниках продукції та відповідності стандартам.

Переваги наших послуг

На нашому сайті ви можете знайти тільки якісні та сучасні дорожні знаки, що відповідають усім потребам. Продукція пройшла сертифікацію. Ми дотримуємось умов зберігання та транспортування, тому гарантуємо відповідність всіх товарних одиниць встановленим стандартам, у чому ви можете впевнитись самі. Ми співпрацюємо з великими та більш дрібними підприємствами. Для отримання консультації вам достатньо звернутись за контактним номером на нашому сайті – ми допоможемо вам обрати оптимальні умови для плідного співробітництва.