Національний виробник та постачальник матеріалів
для будівництва дороги
Україна

Щебінь кубовидний гранітний фракція 5-10 мм, 20-40 мм, 40-80 мм, 80-120 мм

Для співпраці

Залиште свої контактні дані і наші менеджери зв'яжуться з вами

Щебінь кубовидний фракція 5-10 мм
Щебінь кубовидний фракція 20-40 мм
Щебінь кубовидний фракція 40-80 мм
Щебінь кубовидний фракція 80-120 мм

Постачальник матеріалів для будівництва дороги Щебінь кубовидний гранітний фракція 5-10 мм, 20-40 мм, 40-80 мм, 80-120 мм

Наша компанія «Блискавка-12» є одним з найкращих виробників та постачальників гранітного кубовидного щебню. У нас в компанії працюють виключно професіональні робітники, які мають великий досвід. У своїй практиці ми використовуємо сучасні рішення та технічні засоби, які дозволяють досягти високої ефективності у процесі виробництва. Саме тому ми гарантуємо для своїх клієнтів високу якість продукції відповідно до всіх стандартних норм.

Основні властивості кубовидного гранітного щебню

Кубовидний гранітний щебінь – це подрібнена гранітна порода кубовидної форми. Вона отримується у результаті дроблення сировини з показником лещадності до 15%. У результаті така текстура має високий рівень щільності та міцності, що особливо необхідно для облаштування сучасних доріг відповідно до встановлених стандартних норм.

Серед основних властивостей продукції варто звернути увагу на наступні:

  • Лещадність. Низький відсоток лещадності каже про те, що форма окремих фракцій нагадує куб. Саме така продукція більше ціниться на ринку через високі показники якості та надійності. Кубовидний щебінь краще утрамбовується з мінімальною відстанню між окремими зернами. Це дозволяє зекономити на використанні додаткових матеріалів для заповнення пустот.
  • Міцність. Кубічна форма щебню має найбільшу міцність, що підходить для будівництва доріг під високим навантаженням.
  • Адгезивні властивості. Високі адгезивні властивості характеризуються кращим зчепленням з бітумом, що підвищує надійність майбутнього дорожнього полотна.
  • Вологостійкість. Гранітний щебінь майже не вбирає вологу, що збільшує експлуатаційний період поверхні.
  • Радіоактивність. Низька радіоактивність дозволяє використовувати матеріал для облаштування різних типів доріг.
  • Морозостійкість. Матеріал має високу стійкість до низьких температур.
  • Щільність. Щебінь має гарну щільність, тому використовується для укладання різних типів доріг.

Наша компанія пропонує тільки якісну продукцію за низькими цінами. Весь щебінь пройшов перевірки на стандартні норми, має сертифікати відповідності якості, тому ви можете бути впевнені у якості виконання будівельних робіт.

У чому переваги нашої компанії

Наша компанія працює на ринку вже більше 12 років. За цей час ми реалізувати багато проектів, допомогли нашим клієнтам підібрати тільки якісну та надійну сировину для будівництва довговічних доріг. Ми пропонуємо купити кубовидний гранітний щебінь за доступними цінами для наших клієнтів. Наші спеціалісти допоможуть підібрати найкращу схему співробітництва. Для цього звертайтесь за контактним номером на сайті – ми зателефонуємо вам, щоб обговорити всі деталі замовлення.