Національний виробник та постачальник матеріалів
для будівництва дороги
Україна

Щебінь гранітний фракція 5-10 мм, 10-20 мм, 20-40 мм, 40-70 мм

Для співпраці

Залиште свої контактні дані і наші менеджери зв'яжуться з вами

Щебінь фракція 5-10 мм
Щебінь фракція 10-20 мм
Щебінь фракція 20-40 мм
Щебінь фракція 40-70 мм

Постачальник матеріалів для будівництва дороги Щебінь гранітний фракція 5-10 мм, 10-20 мм, 20-40 мм, 40-70 мм

Наша компанія «Блискавка-12» є надійним виробником та постачальником щебню гранітного фракцій 5-10 мм, 10-20 мм, 20-40 мм, 40-70 мм для виконання дорожніх робіт. Ми співпрацюємо з великими компаніями та малими підприємствами, тому гарантуємо тільки якісну продукцію за вигідними цінами. Наші працівники використовують свої знання та досвід, щоб забезпечити найкращий результат, у чому ви можете переконатись самостійно.

Особливості та характеристики гранітного щебню

Гранітний щебінь – це сипучий матеріал, що активно використовується під час будівництва доріг різноманітного призначення. Щебінь виробляється методом дроблення великих елементів рудного каменю з використанням спеціального обладнання. У складі є кварц, слюда, польовий шпат. Залежно від відсоткового співвідношення елементів у складі відрізняться фізичні та хімічні властивості сировини, що варто враховувати. Серед основних відмінностей гранітного щебню варто виділити високі показники міцності, надійності, стійкості до вологи та низьких температур. Великий вибір різноманітних варіантів гранітного щебню дозволяє підібрати оптимальне рішення для будівництва доріг різного призначення.

Серед основних характеристик матеріалу варто звернути увагу на такі:

  • Міцність. Впливає на сфери використання матеріалу. Залежить від ступеню подрібнення каменю, міцності під впливом негативних зовнішніх факторів та ударів при різних умовах.
  • Щільність. Характеризує стійкість покриття до вологи та інших факторів зовнішнього середовища. Чим більше зерно, тим менша щільність покриття.
  • Стійкість до морозу. Матеріал вирізняється високою стійкістю до морозу, тому може витримати більше 400 циклів заморожування та відтаювання.
  • Радіоактивність. У щебні присутні радіоактивні елементи, тому важливо звернути увагу на цей показник перед придбанням матеріалу.
  • Лещадність. Відсоткове співвідношення фракцій у формі голки та пластинки. Чим менше даний відсоток, тим більша сфера використання матеріалу.

Наша компанія надає тільки найкращий щебінь, що відповідає усім стандартам якості. Ми гарантуємо високі експлуатаційні якості продукції за нормативами. Матеріал має всі необхідні сертифікати.  

Переваги послуг нашої компанії

Наша компанія виробляє та постачає тільки високоякісну продукцію. Наші працівники мають великий досвід, а використання сучасних технологічних рішень дає можливість оптимізувати всі процесі. Ми працюємо на результат, тому гарантуємо нашим клієнтам кращий гранітний щебінь для реалізації потреб будь-якого виробництва. Для оформлення замовлення залишайте заявку на нашому сайті – ми зателефонуємо вам. Також ви можете скористатись контактним номером, що звернутись за консультацією. Ми допоможемо підібрати вигідну схему співробітництва.