Національний виробник та постачальник матеріалів
для будівництва дороги
Україна

Послуги ОДР (Організація дорожнього руху)

Для співпраці

Залиште свої контактні дані і наші менеджери зв'яжуться з вами

Постачальник матеріалів для будівництва дороги Послуги ОДР (Організація дорожнього руху)

Наша компанія «Блискавка-12» надає повний спектр послуг з будівництва дороги та організації дорожнього руху. У нас працюють тільки досвідчені спеціалісти, які гарантують високоякісне виконання послуги з мінімальними часовими та грошовими витратами. Ми співпрацюємо як з великими підприємствами, так і малими організаціями, надаючи максимально вигідні умови. Саме у нас ви знайдете всі необхідні матеріали та допоміжні послуги.

Особливості процесу організації дорожнього руху

Будівництво дороги – це половина справи. Також важливо розробити проєкт організації дорожнього руху. З його допомогою значно спрощується контроль за виконанням всіх правил дорожнього руху на певній ділянці. Організація ефективного та безпечного руху транспорту – це одна з пріоритетних задач, що дозволяє забезпечити безпеку на дорозі.

У нас в компанії працюють спеціалісти, які займаються проєктуванням схем дорожнього руху на конкретній ділянці. Вони мають великий досвід та кваліфікацію, що дозволяє спроєктувати рішення для конкретного випадку. Під час розробки та організації дорожнього руху ми враховуємо дорожню ситуацію на певній ділянці, розроблюємо такі варіанти шляхів, які задовольняють всім потребам.

Організація дорожнього руху – це складний процес, який враховує наступне:

  • Складання конкретного проєкту та складу робіт. Також вказуються основні нормативні документи, на які опираються працівники у процесі розробки.
  • Пояснювальна записка. У ній вказується адрес, де знаходиться дорога, а також її основні параметри.
  • Схема конкретного об’єкта, а висновки експерта з приводу експлуатації конкретної дороги, а також повний опис основних та додаткових зон побудованої дороги.
  • Схема транспортного руху на встановленій ділянці. Розташування всіх схем транспортних вузлів, паркінгу, підземної стоянки.
  • Опис об’єму робіт, які планується виконати на даній ділянці. Опис нормативних документів, що використовуються для контролю дорожнього руху.

Затвердження проєкту та виконання всіх робіт займає кілька тижнів. Саме тому варто спроєктувати та спланувати особливості розташування конкретних елементів дорожнього руху відповідно до встановлених норм.

У чому наші переваги?

Наша компанія допоможе організувати та скласти план дорожнього руху відповідно до чинних норм та стандартів. Ми гарантуємо швидке вирішення поставлених задач, що стосуються організації та планування дорожнього руху. Наші професіонали завжди виконують всі роботи у встановлені строки. Ми співпрацюємо з компаніями, тому ви можете звернутись до нас за консультацією та індивідуальним планом надання послуги. Для консультації телефонуйте по контактному номеру на сайті – ми відповімо на всі ваші питання.