Національний виробник та постачальник матеріалів
для будівництва дороги
Україна

Надання в оренду спецтехніки

Для співпраці

Залиште свої контактні дані і наші менеджери зв'яжуться з вами

Постачальник матеріалів для будівництва дороги Надання в оренду спецтехніки

Наша компанія «Блискавка-12» надає в оренду спецтехніку, яка необхідна для будівництва дороги. Ми маємо великий досвід роботи, що дозволяє співпрацювати з різними клієнтами, надаючи якісні послуги. Ми працюємо як з великими компаніями, так і малими підприємствами. У нашому автопарку ви знайдете найкращу техніку, що відповідає всім стандартам якості. Ми проконсультуємо та допоможемо вам обрати оптимальне рішення залежно від поставлених цілей та задач.

Особливості оренди спецтехніки

У нашій компанії ви знайдете все необхідне для будівництва якісних доріг. Ціна оренди у нас розрахована таким чином, що вона надасть можливість кожному скористуватись послугою, переконавшись у перевагах. Ми гарантуємо якісне обслуговування. Також можемо надати техніку в оренду разом з оператором – наш працівник має досвід з керування та обслуговування обладнання, тому ніяких проблем у процесі експлуатації не повинно виникнути.

У нашому автопарку представлена тільки якісна техніка від популярних виробників. Ми регулярно проводимо технічне обслуговування, щоб підтримувати її в робочому стані. Серед основних переваг послуги – ефективність та економічність. Вам не потрібно витрачати кошти, щоб придбати дорогу спецтехніку самостійно. Ми допоможемо підібрати оптимальний варіант залежно від особливих експлуатаційних потреб.

Для оренди доступні різні варіанти обладнання. Це можуть бути ковші, гідравлічні установки та інша техніка. Можна обрати комплексні рішення для реалізації одразу кількох задач. Серед особливостей ціноутворення вам варто звернути увагу на такі:

  • Час оренди. Можна взяти техніку на короткий чи довгий період залежно від тих задач, які ви плануєте реалізувати.
  • Рівень складності робіт. Ціна послуги залежить від того, наскільки складні робочі процеси необхідно реалізувати.
  • Вид техніки. У нашому автопарку представлені різноманітні одиниці техніки, тому ви зможете підібрати ідеальний варіант під рішення конкретних задач.
  • Використання додаткового обладнання. Це допоможе розширити функціональність при виконанні конкретних видів робіт.

Вартість послуги також залежить від додаткових умов оренди. Наприклад, орендувати техніку можна з водієм чи без нього.

Переваги наших послуг

Наша компанія надає високоякісні послуги. Ми працюємо на ринку вже більше 12 років. За цей період ми розробили ефективні схеми співробітництва під кожного клієнта. Саме у нас ви зможете обрати варіанти техніки для виконання різних видів дорожніх робіт. Також ми надаємо велику кількість будівельних матеріалів для облаштування доріг. Для замовлення послуги та консультації звертайтесь за контактним номером. Також ви можете залишити свої дані – ми зателефонуємо вам для уточнення питань.