Національний виробник та постачальник матеріалів
для будівництва дороги
Україна

Мінеральний порошок МП1

Для співпраці

Залиште свої контактні дані і наші менеджери зв'яжуться з вами

Постачальник матеріалів для будівництва дороги Мінеральний порошок МП1

Наша компанія «Блискавка-12» є одним з передових постачальників мінерального порошку для будівництва дороги. Ми надаємо можливість нашим клієнтам придбати високоякісну продукцію, що відповідає усім стандартам якості. Великий досвід роботи, багато партнерів та клієнтів – усе це робить співробітництво з нами вигідним для кожного. Ми допоможемо вам підібрати найкращу схему залежно від сфери бізнесу та інших параметрів.

Основні характеристики продукції

Мінеральний порошок – це залишок, що з’являється у процесі дроблення вапнякових гірських порід. Також це можуть бути відходи, які утворюються під час промислового виробництва, а потім піддаються дрібному помелу. Найбільш розповсюдженими є кам’яна та доломітова мука. Додавання активних речовин до складу значно підвищує експлуатаційні якості продукції, що розширює можливу сферу використання. Як правило, мінеральний порошок використовується для будівництва доріг – він підвищує в’яжучу здатність бітуму, що робить покриття стійким до зовнішніх негативних факторів.

Процес виробництва регламентується згідно зі стандартами ГОСТ. Ми використовуємо тільки якісну сировину з мінімальними домішками. Ми дотримуємося всіх правил зберігання продукції, тому термін її придатності необмежений. Активований продукт потребує більшої уваги при зберіганні та транспортуванні, що варто враховувати.

Порошок МП1 виробляється методом дроблення гірських та бітумних порід. Такий матеріал прийнято ділити по сортам, які використовуються для різноманітних цілей. Як правило, у складі помітні виключно фракції дрібного помелу. Також можуть зустрічатись украплення більш великих розмірів. Перед перевіркою якості матеріалу звертають увагу на такі характеристики:

  • Щільність. Це один з основних параметрів, що впливає на якість готової продукції та її можливість використання для будівництва.
  • Пористість. Вона повинна бути невеликою, щоб забезпечити необхідну щільність поверхні покриття.
  • Низька водопроникність. Одна з ключових характеристик, що впливає на якісні показники готового виробу, робить термін придатності ще більшим.

Мінеральний порошок МП1 гарно взаємодіє з бітумом, що особливо важливо при виробництві дорожнього покриття. Серед переваг використання такої суміші – зниження витрат бітуму, оптимізація виробництва на всіх етапах, можливість гарного ущільнення покриття.

Переваги нашої компанії

Наша компанія займається постачанням будівельних матеріалів для доріг високої якості. Великий досвід роботи наших працівників дозволяє надавати тільки якісну продукцію для наших клієнтів. Ми враховуємо індивідуальні побажання кожного, підбираємо оптимальні та економічно виправдані рішення – саме тому нам довіряють. Звертайтесь за контактним номером, щоб отримати консультацію та відповіді на всі питання.