Національний виробник та постачальник матеріалів
для будівництва дороги
Україна

Хімія: Пластифікатор, Присадки, Гранули

Для співпраці

Залиште свої контактні дані і наші менеджери зв'яжуться з вами

Постачальник матеріалів для будівництва дороги Хімія: Пластифікатор, Присадки, Гранули

Наша компанія «Блискавка-12» є одним з найбільших постачальників матеріалів для будівництва доріг. Ми надаємо можливість обрати тільки якісну продукцію, що відповідає всім стандартам. Ми враховуємо потреби наших клієнтів, тому готові забезпечити консультацію за всіма питаннями. Ми створюємо найкращі умови для виробництва та зберігання готової продукції, що дозволяє досягти високих показників.

Навіщо використовувати пластифікатори?

Ми надаємо можливість нашим клієнтам обрати кращі додаткові матеріали та добавки, що дозволяють підвищити якість асфальтового покриття. У нас є якісні пластифікатори, присадки та гранули, які суттєві підвищують термін придатності дорожнього полотна. Це органічні з’єднання, які не вступають у хімічну реакцію з оброблюваним матеріалом, але забезпечують більшу еластичність, знижують крихкість, покращуються в’яжучі властивості компонентів, що робить покриття більш надійним та довговічним.

Пластифікатори та інші хімічні домішки забезпечують більшу щільність та гнучкість матеріалів, з яких складається асфальт. Пластифікатори мають властивість пов’язувати матеріали, які погано взаємодіють один з одним. Через нові властивості створюється сильний зв’язок між бітумом та поверхнею – у результаті дорожнє полотно стає більш щільним. Воно не втрачає своєї щільності під негативними зовнішніми факторами. Серед інших переваг використання хімічних домішок варто виділити наступні:

  • екологічна безпека – усі вироби виготовляються з органічної та повністю безпечної сировини, що не впливає негативно на людину;
  • економічна ефективність – для досягнення результату достатньо використовувати невелику кількість домішок, що дозволяє знизити витрати на будівництво;
  • можливість автоматизованого використання матеріалу;
  • досягнення високого рівня адгезії навіть при великій кількості вологи у складі ґрунту;
  • суттєве підвищення експлуатаційного терміну дорожнього полотна.

Ми надаємо можливість обрати тільки кращу продукцію залежно від індивідуальних потреб того чи іншого виробництва. Уся наша продукція відповідає сучасним нормам та стандартам, що дозволяє клієнтам отримати тільки якісний та довговічний результат.

Чому варто звернутись до нас?

Наша компанія працює на ринку уже більше 12 років. За цей час ми збільшили свою клієнтську базу, знайшли перевірених партнерів. Ми виробляємо найкращі хімічні домішки для будівництва доріг, які відрізняються високими якісними показниками, надійністю та великою сферою використання. Ми готові проконсультувати наших клієнтів, допомогти з вибором оптимальної схеми співробітництва. Ви можете залишити заявку на нашому сайті – ми зателефонуємо вам для того, щоб уточнити всі умови та відповісти на ваші питання.