Національний виробник та постачальник матеріалів
для будівництва дороги
Україна

Бітум дорожній

Для співпраці

Залиште свої контактні дані і наші менеджери зв'яжуться з вами

Постачальник матеріалів для будівництва дороги Бітум дорожній

Наша компанія «Блискавка-12» є надійним виробником та постачальником бітуму дорожнього для будівництва надійних доріг. Ми працюємо з великими та малими підприємствами країни. Великий досвід роботи, використання сучасних технологічних рішень та обладнання дозволяють нам досягти високої продуктивності виробництва та виготовлення продукції вищої категорії. Ми допоможемо підібрати вам вигідний варіант співробітництва відповідно до вимог вашої компанії.

Характеристики дорожнього бітуму

Для підготовки дорожнього полотна використовується велика кількість матеріалів, які необхідні для забезпечення надійного та довговічного результату. Щоб дорожнє полотно не втрачало своїх фізичних та хімічних властивостей, а також надійності та високої щільності, необхідно використання спеціального матеріалу у складі – бітуму. Це один з головних компонентів, що забезпечує оптимальний результат. Саме у нас ви можете купити тільки якісний дорожній бітум, що виготовляється за сучасними технологічними рішеннями та потребами.

Основні характеристики дорожнього бітуму – стійкість до дефектів та довгий термін експлуатації. Серед інших характеристик продукції варто звернути особливу увагу на наступні:

  • Матеріал не розчиняється у воді, що дає можливість використовувати його разом з ґрунтами, що насичені вологою. При цьому бітум може розчинятись в інших органічних сумішах.
  • Структура бітуму вирізняється високою щільністю з відсутністю пор. Саме тому матеріал є стійким до негативної дії низьких температур.
  • Високі в’яжучі властивості. Це надає можливість підвищити якість дорожнього полотна, зробивши його структуру більш надійною та щільною. У результаті воно не деформується під негативними діями зовнішнього середовища.
  • Гнучкість. Матеріал має гарну гнучкість, що дозволяє зв’язати інші компоненти у складі дорожнього полотна.

Залежно від маркування бітуму відрізняються фізичні та хімічні властивості речовини. Дорожній бітум може бути рідким чи в’язким залежно від особливостей дороги, що будується. Бітум може використовуватись не тільки для будівництва, але і для ремонту доріг. У рідкому стані матеріал є більш універсальним, тому що дозволяє працювати навіть при низьких температурах повітря.

У чому переваги нашої продукції

Наша компанія пропонує купити дорожній бітум за вигідними цінами. Ми працюємо як з великими, так і з дрібними промисловими підприємствами. Уся наша продукція відповідає стандартним нормам, зберігається відповідно до встановлених умов. Під час виробництва ми використовуємо тільки якісну сировину. Ви можете переконатись у якості самостійно, оформивши замовлення. Залишайте свої контактні дані на сайті – ми зателефонуємо вам для уточнення деталей замовлення.