Національний виробник та постачальник матеріалів
для будівництва дороги
Україна

Геотекстиль

Для співпраці

Залиште свої контактні дані і наші менеджери зв'яжуться з вами

Постачальник матеріалів для будівництва дороги Геотекстиль

Наша компанія «Блискавка-12» є найкращим постачальником і виробником матеріалів для виробництва доріг. Наша команда має великий досвід, що дозволяє надавати високоякісну продукцію, що відповідає всім стандартам. Ми працюємо з великими та малими підприємствами, готові надати всі необхідні консультації по питанням. Ми гарантуємо якість, надійність та стабільне співробітництво.

Характеристики геотекстилю

Геотекстиль – це синтетичний нетканий матеріал, який виробляють з поліпропілену. Високі якісні показники, міцність, надійність та гнучкість – ці характеристики значно розширюють сферу використання продукції. Саме вони забезпечують унікальні властивості матеріалу та надають можливість використовувати його для виконання широкого спектру дорожніх робіт. Ми гарантуємо високу якість усієї нашої продукції, у чому ви можете переконатись самостійно.

Використання геотекстилю є одним з основних при будівництві доріг, де наявні м’які та вологі ґрунти. Якщо не використовувати геотекстиль у такому випадку, втрачається щільність дорожнього покриття, через що він швидко деформується. Геотекстиль дозволяє зберегти необхідну товщину щебню та ґрунту, підвищити несучу здатність породи та конструкції, що дозволяє уникнути руйнування основи.

Геотекстиль – це також економічний матеріал. Він дозволяє значно підвищити терміни придатності дорожнього покриття. З його допомогою забезпечується необхідне армування укріплення покриття, що знижує ризики прояву тріщини та інших дефектів на поверхні. Як правило, матеріал використовується для будівництва різних типів доріг:

  • Будівництво доріг з невеликими та середніми навантаженнями, а також парковки для легкових автомобілів.
  • Будівництво доріг з високим рівнем навантаження – наприклад, для вантажівок чи завантажених автомобільних магістралей. Для облаштування полігонів, фундаментів різноманітних важких підприємств.
  • Для облаштування тимчасових доріг поверхню засипають невеликою кількістю щебню. Після цього укладають геотекстиль, а потім накладають ще один шар щебню. Це дозволяє транспорту легко проїхати через дану зону.

Геотекстиль також використовується при ремонтуванні доріг. Він допомагає укріпити існуюче покриття, зробити його більш щільним.

Переваги роботи з нами

Наша компанія займається постачанням матеріалів для будівництва доріг вже протягом 12 років. Ми співпрацюємо з великими та більш малими підприємствами. Серед наших партнерів – великі компанії на українському ринку. Ми можемо гарантувати вигідні ціни для наших партнерів, відповідність усім стандартним нормам та високу якість. Для оформлення замовлення та консультації звертається за контактним номером – ми допоможемо вам підібрати гідне рішення.